Scania OMNI CL94UB Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Class bus | Large |
| Appointment | City |
| The total number of seats (including boarding) | 121 (23-39) |
| Door width | 1200 mm |
| The height of a step above the level of the road | 320 mm |
| Quantity of doors | 3 |
| Engine model | DC9 01 230 |
| Environmental standard | EURO III |
| Potencia | 8974 cm3 |
| Engine power | 230 bhp |
| Engine type | Diesel |
| Number of cylinders | 6 |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Pressurization | With intercooling |
| Compression ratio | 18 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Wheel arrangement | 4x2 |
| Transmission type | Automatic |
| Model transmission | ZF 5HP502 C |
| Amount of gear | 5 |
| Type front suspension | Pneumatic |
| Type rear suspension | Pneumatic |
| Fuel tank capacity | 310 l |
| Maximum speed | 100 |
| Length | 11985 mm |
| Back track width | 2550 mm |
| Height | 3193 mm |
| The full weight of the bus | 17900 kg |
| The load on the front axle | 7100 kg |
| The load on the rear axle | 12000 kg |
| Ground clearance | 210 mm |
| Base | 6000 mm |
| Front overhang | 2645 mm |
| Rear overhang | 3340 mm |
| Tyre dimension | 275/70 R22.5 |
| Engine power at rpm | 1900 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Scania OMNI CL94UB - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Scania T94.310 / HAUBER/TORPEDO / 6X4
146 632PLN
Cena bez VAT
- ≈ 34 500 EUR
- ≈ 40 050 USD





SCANIA 94D





Camion Scania ampliroll 94D 6X2 polybenne guima - 321 168km - 2002
65 772PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 475 EUR
- ≈ 17 964 USD





SCANIA 94 260





Komentarze