Renault Trafic 1.9 dCi (100 Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Delivery vans |
| The length of the car | 4782 mm |
| The width of the car | 1904 mm |
| The height of the car | 1947 mm |
| Wheelbase | 3098 mm |
| Environmental standard | EURO III |
| Potencia | 1870 cm3 |
| Engine power | 100 bhp |
| Torque | 240 Nm |
| With turnover | 2000 min-1 |
| Engine type | Diesel |
| Pressurization | turbine |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 2 |
| Compression ratio | 18.3 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 6 |
| Type front suspension | Independent, MacPherson type on the lower triangular levers |
| Maximum speed | 155 km/h |
| Fuel tank capacity | 90 l |
| Fuel consumption mixed cycle | 7.7 l/100 km |
| Curb vehicle weight | 1668 kg |
| Gross vehicle weight | 2885 kg |
| Rims, the dimension | 6Jx16 |
| Tyre dimension | 205/65 R16 |
| Engine power at rpm | 3500 min-1 |
| Torque at rpm | 2000 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Renault Trafic 1.9 dCi (100 Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane




Nowy DPF Renault Trafic III (X82)
2 300PLN
Cena bez VAT
- ≈ 542 EUR
- ≈ 632 USD


Renault Renault - 7485165611 - Radio Renault Trafic 3
636PLN
Cena bez VAT
- ≈ 150 EUR
- ≈ 175 USD




Renault Trafic





Renault Trafic - Opel Vivaro - Fiat Talento R9M40 -R9M452

Renault Roetfilter / Partikelfilter Renault Trafic / Fiat Talento / Nissan NV300





RENAULT TRAFIC III / BUS / 9 MIEJSC / PIERWSZY WŁAŚCICIEL / POLSKI DEALER / 2022 /
86 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 20 266 EUR
- ≈ 23 650 USD





RENAULT TRAFIC III / BUS / 9 MIEJSC / 2022 ROK / PIERWSZY WŁAŚCICIEL / SERWISOWANY
86 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 20 266 EUR
- ≈ 23 650 USD





RENAULT TRAFIC III / BUS / 9 MIEJSC / 2022 ROK / PIERWSZY WŁAŚCICIEL / SERWISOWANY
84 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 19 795 EUR
- ≈ 23 100 USD





RENAULT TRAFIC III / BUS / 9 MIEJSC / PIERWSZY WŁAŚCICIEL / POLSKI SALON / 2022 ROK /
86 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 20 266 EUR
- ≈ 23 650 USD





RENAULT TRAFIC 125 DCI / BUS / 9 MIEJSC / 2017 ROK / SERWISOWANY
43 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 10 133 EUR
- ≈ 11 825 USD





Renault Trafic Minivan





Renault Trafic L2H2 *54999zł NETTO* 2.0dCi/145KM
54 999PLN
Cena bez VAT
- ≈ 12 960 EUR
- ≈ 15 124 USD





RENAULT TRAFIC PLATFORMA DO ZABUDOWY NR 904
8 590PLN
- ≈ 2 024 EUR
- ≈ 2 361 USD





RENAULT TRAFIC FURGON CHŁODNIA 0*C TEMPOMAT LEDY KLIMATYZACJA 120KM
99 677PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 490 EUR
- ≈ 27 412 USD





Renault Trafic 2.0 DCi 115KM / Thermo King
29 067PLN
- ≈ 6 850 EUR
- ≈ 7 993 USD





RENAULT TRAFIC PLATFORMA DO ZABUDOWY NR 920
16 900PLN
- ≈ 3 983 EUR
- ≈ 4 648 USD





Renault Trafick
98 700PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 259 EUR
- ≈ 27 142 USD





Renault Trafic
52 900PLN
Cena bez VAT
- ≈ 12 466 EUR
- ≈ 14 547 USD





Renault Trafic
52 900PLN
Cena bez VAT
- ≈ 12 466 EUR
- ≈ 14 547 USD





Renault Trafic L2H2 *49900zł NETTO* 1.6dCi/125KM
49 900PLN
Cena bez VAT
- ≈ 11 759 EUR
- ≈ 13 722 USD





Renault Trafic 6- osobowy Serwisowany Long
49 900PLN
- ≈ 11 759 EUR
- ≈ 13 722 USD





Renault Trafic L2H1 *74900zł NETTO* Brygadówka 6 osób 2.0dCi/120KM
74 900PLN
Cena bez VAT
- ≈ 17 650 EUR
- ≈ 20 597 USD





Renault Trafic L2H1 *49900zł NETTO* 1.6dCi/125KM
49 900PLN
Cena bez VAT
- ≈ 11 759 EUR
- ≈ 13 722 USD





RENAULT TRAFIC 2.0 145 KM MAXI LONG L2H1 KLIMA NAVI HAK EURO6
50 072PLN
Cena bez VAT
- ≈ 11 800 EUR
- ≈ 13 770 USD





Renault Trafic L2H2 *49999zł NETTO* 1,6dCi/125KM
49 999PLN
Cena bez VAT
- ≈ 11 782 EUR
- ≈ 13 749 USD

Komentarze