Renault Master L1H2 2.5 dCi 115 Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Delivery vans |
| The length of the car | 4890 mm |
| The width of the car | 2359 mm |
| The height of the car | 2496 mm |
| Wheelbase | 3078 mm |
| Ground clearance | 150 mm |
| Front track | 1725/1725 mm |
| Environmental standard | EURO III |
| Potencia | 2463 cm3 |
| Engine power | 115 bhp |
| Torque | 290 Nm |
| With turnover | 1600 min-1 |
| Engine type | 0 |
| Pressurization | turbine |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 4 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | Front wheel drive |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 6 |
| Type rear suspension | Spring |
| Type front suspension | spring |
| Front brake | Disc |
| Rear brake | Disc |
| Maximum speed | 143 km/h |
| Fuel tank capacity | 100 l |
| Fuel consumption mixed cycle | 8.4 l/100 km |
| The volume of the cargo compartment | 9,1 m3 |
| Tyre dimension | 215/65 R16 |
| Engine power at rpm | 3500 min-1 |
| Torque at rpm | 1600 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Renault Master L1H2 2.5 dCi 115 - Dane techniczne"
Ostatnio dodane
![RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 1 RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 1](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/41862/RENAULT-TRM-10000-Copy-Francja_41862_9561651521.jpg)
![RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 2 RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 2](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/41862/RENAULT-TRM-10000-Copy-Francja_41862_4758857972.jpg)
![RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 3 RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 3](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/41862/RENAULT-TRM-10000-Copy-Francja_41862_5658955592.jpg)
![RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 4 RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 4](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/41862/RENAULT-TRM-10000-Copy-Francja_41862_2657528519.jpg)
![RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 5 RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 5](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/41862/RENAULT-TRM-10000-Copy-Francja_41862_690581345.jpg)
RENAULT TRM 10000 [ Copy ]





Komentarze