Renault Kerax 300.26 Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Dump |
| Environmental standard | EURO II |
| Potencia | 9839 cm3 |
| Engine power | 296 bhp |
| Torque | 1220 Nm |
| Engine type | Diesel |
| Pressurization | With intercooling |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 6 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | 6x4 |
| Amount of gear | 16 |
| Transmission type | Manual |
| Gross vehicle weight | 26000 kg |
| Total train weight | 60000 kg |
| Engine power at rpm | 2100 min-1 |
| Torque at rpm | 1200 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Komentarze