Renault Kangoo 1.9D (64 Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Delivery vans |
| The length of the car | 3995 mm |
| The width of the car | 1663 mm |
| The height of the car | 1827 mm |
| Wheelbase | 2600 mm |
| Ground clearance | 140 mm |
| Front track | 1405 mm |
| Rear track | 1418 mm |
| Potencia | 1870 cm3 |
| Engine power | 64 bhp |
| Torque | 118 Nm |
| With turnover | 2250 min-1 |
| Engine type | Diesel |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 2 |
| Compression ratio | 21.5 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | Front wheel drive |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 5 |
| Type front suspension | Strut |
| Type rear suspension | Torsion |
| Front brake | ventilated disc |
| Rear brake | drum |
| Type steering | Gear-rack |
| Power steering | Hydraulic booster |
| Diamètre de braquage | 9.9 m |
| Maximum speed | 143 km/h |
| Fuel tank capacity | 50 l |
| Acceleration to 100 km/h | 18.9 c |
| Number of places | 2 |
| Curb vehicle weight | 1110 kg |
| Gross vehicle weight | 1645 kg |
| Tyre dimension | 175/65 R14 |
| Engine power at rpm | 4500 min-1 |
| Torque at rpm | 2250 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Renault Kangoo 1.9D (64 Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Renault Kangoo III Express Maxi dCi MR`16 E6 2.2t Furgon (blaszak)




RENAULT Kangoo Express 1,5 DCI 75KM 2 Zasilania Chłodni
41 900PLN
- ≈ 9 862 EUR
- ≈ 11 462 USD





Renault Kangoo Z.E. 100% Pełny Elektryk Zasięg 240-320km BUS PAS Darmowe Parkowanie
64 000PLN
- ≈ 15 064 EUR
- ≈ 17 509 USD





Renault - Kangoo Express - 1,5 dCi 55 Confort - 41-BR-JK
1 274PLN
- ≈ 300 EUR
- ≈ 348 USD





Renault - Kangoo Express - 1.5dCi60 Gr.C.Ed.Ext - 45-VNH-6
1 274PLN
- ≈ 300 EUR
- ≈ 348 USD





Ciężarówka Renault Kangoo Light
2 124PLN
- ≈ 500 EUR
- ≈ 581 USD





Ciężarówka Renault Kangoo Light
4 248PLN
- ≈ 1 000 EUR
- ≈ 1 162 USD





Renault Kangoo
10 621PLN
Cena bez VAT
- ≈ 2 500 EUR
- ≈ 2 905 USD





Renault Kangoo
10 621PLN
Cena bez VAT
- ≈ 2 500 EUR
- ≈ 2 905 USD





Renault Kangoo Grand Comfort 1.3 TCe 100PK **Benzine** L1 LED Airco Apple Carplay Navigatie Cruise Control Parkeersensoren
71 990PLN
Cena bez VAT
- ≈ 16 945 EUR
- ≈ 19 695 USD





Renault kangoo
12 745PLN
Cena bez VAT
- ≈ 3 000 EUR
- ≈ 3 486 USD





Renault - Kangoo - 2008 - 202638KM - 1221WD73
1 492,32PLN
Cena bez VAT
- ≈ 351 EUR
- ≈ 407,97 USD





Renault - Kangoo - 2011 - 167163KM - BM115PL
1 740,47PLN
Cena bez VAT
- ≈ 409 EUR
- ≈ 475,38 USD





2020 Renault Kangoo ZE Cargo Van





Renault Kangoo 1.5 dCi 75 Energy Comfort Airco Navi Trekhaak 1050
35 899PLN
Cena bez VAT
- ≈ 8 450 EUR
- ≈ 9 821 USD





Renault Kangoo 1.5 dCi E6 Maxi Comfort BPM Vrij! Lease €134 p/m, Airco, PDC, 2x Schuifdeur, Volledig onderhoudshistorie aanwezig
33 775PLN
Cena bez VAT
- ≈ 7 950 EUR
- ≈ 9 240 USD





Renault Kangoo 1.5 dCi E6 R-link BPM Vrij! Lease €168 p/m, Airco, Navi , PDC, Volledig onderhoudshistorie aanwezig
42 272PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 950 EUR
- ≈ 11 565 USD





Renault Kangoo 1.5 dCi E6 Comfort BPM Vrij! Lease €168 p/m, Airco, PDC, Volledig onderhoudshistorie aanwezig
42 272PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 950 EUR
- ≈ 11 565 USD





Renault Kangoo 1.5 dCi 90pk E6 R-link Lease €134 p/m Airco, Navi, PDC, onderhoudshistorie aanwezig
33 775PLN
Cena bez VAT
- ≈ 7 950 EUR
- ≈ 9 240 USD





Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk E6 Luxe Maxi Lease €194 p/m Airco, Navi, PDC, Trekhaak, onderhoudshistorie aanwezig
48 857PLN
Cena bez VAT
- ≈ 11 500 EUR
- ≈ 13 366 USD

Komentarze