Renault Kangoo 1.5TD (82Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Type steering | Gear-rack |
| Power steering | Hydraulic booster |
| Diamètre de braquage | 9.9 m |
| Body type | Delivery vans |
| The length of the car | 4035 mm |
| The width of the car | 1672 mm |
| The height of the car | 1855 mm |
| Wheelbase | 2605 mm |
| Ground clearance | 180 mm |
| Front track | 1400 mm |
| Rear track | 1410 mm |
| Potencia | 1461 cm3 |
| Engine power | 82 bhp |
| Torque | 186 Nm |
| With turnover | 1750 min-1 |
| Pressurization | turbine |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 2 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | Front wheel drive |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 5 |
| Type rear suspension | Torsion |
| Type front suspension | Strut |
| Front brake | ventilated disc |
| Rear brake | drum |
| Maximum speed | 155 km/h |
| Fuel tank capacity | 50 l |
| Fuel consumption mixed cycle | 5.3 l/100 km |
| Acceleration to 100 km/h | 12.5 c |
| Number of places | 2 |
| Curb vehicle weight | 1095 kg |
| Gross vehicle weight | 1630 kg |
| Tyre dimension | 185/65 R15 |
| Engine power at rpm | 4000 min-1 |
| Torque at rpm | 1750 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Renault Kangoo 1.5TD (82Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Renault Kangoo III Express Maxi dCi MR`16 E6 2.2t Furgon (blaszak)




RENAULT Kangoo Express 1,5 DCI 75KM 2 Zasilania Chłodni
41 900PLN
- ≈ 9 881 EUR
- ≈ 11 470 USD





Renault Kangoo Z.E. 100% Pełny Elektryk Zasięg 240-320km BUS PAS Darmowe Parkowanie
64 000PLN
- ≈ 15 092 EUR
- ≈ 17 519 USD





2003 Renault Kangoo Cargo Van





Skåpbil Renault Kangoo Express Maxi 1.5 dCi





Renault Kangoo 1.5 dCi 90pk E6 R-link Lease €134 p/m Airco, Navi, PDC, onderhoudshistorie aanwezig
33 711PLN
Cena bez VAT
- ≈ 7 950 EUR
- ≈ 9 228 USD





Renault Kangoo 1.5 Blue dCi E6 R-link Lease €168 p/m Airco, Navi, PDC, onderhoudshistorie aanwezig
42 192PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 950 EUR
- ≈ 11 550 USD





Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk E6 Maxi BPM Vrij! Lease €168 p/m, Airco, Navi, PDC, 2x Schuifdeur, Trekhaak, Volledig onderhoudshistorie aanwezig
42 192PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 950 EUR
- ≈ 11 550 USD





Renault Kangoo 1.5 dCi E6 R-link BPM Vrij! Lease €168 p/m, Airco, Navi , PDC, Volledig onderhoudshistorie aanwezig
42 192PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 950 EUR
- ≈ 11 550 USD





Renault Kangoo 1.5 Blue dCi E6 R-link Lease €150 p/m Airco, Navi, PDC, Trekhaak, 2x schuifdeur onderhoudshistorie aanwezig
36 043PLN
Cena bez VAT
- ≈ 8 500 EUR
- ≈ 9 867 USD





Renault Kangoo 1.5 dCi E6 Comfort BPM Vrij! Lease €168 p/m, Airco, PDC, Volledig onderhoudshistorie aanwezig
42 192PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 950 EUR
- ≈ 11 550 USD





RENAULT Kangoo - II Express (VU) Z.E 60 cv 2013 - 52165KM - CY005EE
4 842PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 142 EUR
- ≈ 1 325 USD





RENAULT Kangoo - II Express Phase 2 (VU) Maxi Z.E 2017 27858km EJ499XW
4 840,02PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 141 EUR
- ≈ 1 324,52 USD





RENAULT Kangoo - II Express Phase 2 (VU) Maxi Z.E 2014 - 53558 KM - DM518PK
5 211,57PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 229 EUR
- ≈ 1 426,68 USD





RENAULT Kangoo - II Express (VU) Z.E 60 cv Boîte auto 2013 27673km CY-020-EE
4 346PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 025 EUR
- ≈ 1 189 USD





RENAULT Kangoo - II Phase 2 1.5 dCi FAP S&S 110 cv 2015 119423km DN-126-TA
13 261,47PLN
Cena bez VAT
- ≈ 3 127 EUR
- ≈ 3 629,97 USD





RENAULT Kangoo - II Express (VU) Z.E 60 cv - 2013 - 12528 - CX611MT
4 840,02PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 141 EUR
- ≈ 1 324,52 USD





Renault - Kangoo - 1,5 dCi 75 Comfort - pojazd użytkowy - V-798-VD
4 240PLN
- ≈ 1 000 EUR
- ≈ 1 160 USD





Voiture Renault Kangoo 1.5 dci (2004-306.846 km)





RENAULT KANGOO DIESEL
6 784PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 600 EUR
- ≈ 1 857 USD
Komentarze