Renault Kangoo 1.5dCI (85Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Delivery vans |
| The length of the car | 4213 mm |
| The width of the car | 1829 mm |
| The height of the car | 1805 mm |
| Wheelbase | 2697 mm |
| Front track | 1521 mm |
| Rear track | 1533 mm |
| Potencia | 1461 cm3 |
| Engine power | 85 bhp |
| Torque | 200 Nm |
| With turnover | 1900 min-1 |
| Engine type | Diesel |
| Pressurization | turbine |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 2 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | Front wheel drive |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 5 |
| Type front suspension | Control arm |
| Type rear suspension | Transverse stabilizer |
| Front brake | Disc |
| Rear brake | drum |
| Fuel tank capacity | 60 l |
| Fuel consumption mixed cycle | 5.2 l/100 km |
| Acceleration to 100 km/h | 16.0 c |
| Maximum speed | 159 km/h |
| Number of places | 2 |
| Curb vehicle weight | 1326 kg |
| Gross vehicle weight | 1918 kg |
| Tyre dimension | 195/65 R15 |
| Engine power at rpm | 3750 min-1 |
| Torque at rpm | 1900 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Renault Kangoo 1.5dCI (85Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Renault Kangoo III Express Maxi dCi MR`16 E6 2.2t Furgon (blaszak)




RENAULT Kangoo Express 1,5 DCI 75KM 2 Zasilania Chłodni
41 900PLN
- ≈ 9 868 EUR
- ≈ 11 472 USD





Renault Kangoo Z.E. 100% Pełny Elektryk Zasięg 240-320km BUS PAS Darmowe Parkowanie
64 000PLN
- ≈ 15 073 EUR
- ≈ 17 524 USD





Renault - Kangoo - 1,5 dCi 75 Comfort - pojazd użytkowy - V-798-VD
4 245PLN
- ≈ 1 000 EUR
- ≈ 1 162 USD





RENAULT KANGOO DIESEL
6 156PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 450 EUR
- ≈ 1 685 USD





FOURGONNETTE RENAULT KANGOO
3 672PLN
Cena bez VAT
- ≈ 865 EUR
- ≈ 1 005 USD





Renault Kangoo ZE - 2015 - 11985 KM - DR980WY
5 360,67PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 262 EUR
- ≈ 1 467,25 USD





RENAULT KANGOO 2007 239300km AL-773-YQ
3 978,22PLN
Cena bez VAT
- ≈ 936 EUR
- ≈ 1 088,23 USD





Renault Kangoo 1.5 DCI 95PS





2002 Renault Kangoo dCi70 Vehicule Utilitaire (Inoperable) Cargo Van





Renault Kangoo 1.5 Blue dCi 115pk E6 Maxi BPM Vrij! Lease €168 p/m, Airco, Navi, PDC, 2x Schuifdeur, Trekhaak, Volledig onderhoudshistorie aanwezig
42 246PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 950 EUR
- ≈ 11 568 USD





2002 RENAULT KANGOO
1 061PLN
- ≈ 250 EUR
- ≈ 290 USD





2018 RENAULT KANGOO - 3 PERS - EURO 6B
2 122PLN
- ≈ 500 EUR
- ≈ 581 USD





2016 Renault Kangoo Cargo Van

Skåpbil Renault Kangoo Express Maxi 1.5 dCi Automat, 90hk -2019
1 562PLN
- ≈ 368 EUR
- ≈ 427 USD






Renault kangoo rallonger frigorifique diesel
11 081PLN
Cena bez VAT
- ≈ 2 610 EUR
- ≈ 3 034 USD





RENAULT KANGOO
-12,2%
27 597PLN
Cena bez VAT
- ≈ 6 500 EUR
- ≈ 7 557 USD





2022 Renault Kangoo 1.5DCI MAXI Cargo Van





2021 Renault Kangoo Maxi 1.5 DCI Cargo Van





Komentarze