Renault Kangoo 1.2i (58Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Minibus |
| The length of the car | 3995 mm |
| The width of the car | 1663 mm |
| The height of the car | 1870 mm |
| Wheelbase | 2600 mm |
| Ground clearance | 180 mm |
| Front track | 1405 mm |
| Rear track | 1410 mm |
| Potencia | 1149 cm3 |
| Engine power | 58 bhp |
| Torque | 93 Nm |
| With turnover | 2500 min-1 |
| Engine type | Gasoline |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 2 |
| Fuel | 92 RON |
| Drive wheels | Front wheel drive |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 5 |
| Type front suspension | Strut |
| Type rear suspension | Torsion |
| Front brake | ventilated disc |
| Rear brake | drum |
| Acceleration to 100 km/h | 17.2 c |
| Maximum speed | 140 km/h |
| Fuel tank capacity | 50 l |
| Fuel consumption mixed cycle | 6.9 l/100 km |
| Number of places | 5 |
| Curb vehicle weight | 1065 kg |
| Gross vehicle weight | 1645 kg |
| Tyre dimension | 175/65 R14 |
| Engine power at rpm | 5250 min-1 |
| Torque at rpm | 2500 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Renault Kangoo 1.2i (58Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane
![RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 1 RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 1](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/41862/RENAULT-TRM-10000-Copy-Francja_41862_9561651521.jpg)
![RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 2 RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 2](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/41862/RENAULT-TRM-10000-Copy-Francja_41862_4758857972.jpg)
![RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 3 RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 3](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/41862/RENAULT-TRM-10000-Copy-Francja_41862_5658955592.jpg)
![RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 4 RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 4](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/41862/RENAULT-TRM-10000-Copy-Francja_41862_2657528519.jpg)
![RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 5 RENAULT TRM 10000 [ Copy ] - Samochód ciężarowy skrzyniowy/ Platforma: zdjęcie 5](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/41862/RENAULT-TRM-10000-Copy-Francja_41862_690581345.jpg)
RENAULT TRM 10000 [ Copy ]





Komentarze