Mazda Bongo (9 seats) 2.0D (58Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Minibus |
| The length of the car | 4230 mm |
| The width of the car | 1630 mm |
| The height of the car | 1835 mm |
| Wheelbase | 2220 mm |
| Ground clearance | 180 mm |
| Front track | 1415 mm |
| Rear track | 1370 mm |
| Engine model | RF |
| Potencia | 1998 cm3 |
| Engine power | 58 bhp |
| Torque | 119 Nm |
| With turnover | 2750 min-1 |
| Engine type | Diesel |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 2 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | Rear wheel drive |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 5 |
| Diamètre de braquage | 8.6 m |
| Fuel tank capacity | 48 l |
| Engine power at rpm | 4650 min-1 |
| Torque at rpm | 2750 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Komentarze