MAN Dumpers TGA M 33.390 BB Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Dump |
| Cab type | 2-berth without sleeping |
| Wheelbase | 3200-5100 mm |
| Engine model | D20 |
| Environmental standard | EURO III |
| Potencia | 10500 cm3 |
| Engine power | 390 bhp |
| Torque | 1900 Nm |
| Engine type | Diesel |
| Pressurization | turbine |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 6 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | 6x6 |
| Amount of gear | 16 |
| Model transmission | ZF 16 S 182 OD |
| Transmission type | Manual |
| Type front suspension | Spring |
| Type rear suspension | Spring |
| Payload | 20000 kg |
| Length of loading platform | 5200 mm |
| Width of loading platform | 2300 mm |
| Height of loading platform | 1200 mm |
| Gross vehicle weight | 33000 kg |
| The load on the front axle | 8000 kg |
| The load on the rear axle (trolley) | 26000 kg |
| Engine power at rpm | 1900 min-1 |
| Torque at rpm | 1400 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "MAN Dumpers TGA M 33.390 BB - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





MAN TGA 33.390 + 6x4 + PK15002 + TIPPER + MANUAL + SPRING + 33T
154 678PLN
Cena bez VAT
- ≈ 36 500 EUR
- ≈ 42 497 USD





MAN TGA 33.390 + 6x4 + PK15002 + TIPPER + MANUAL + SPRING + 33T
154 678PLN
Cena bez VAT
- ≈ 36 500 EUR
- ≈ 42 497 USD





MAN TGA 33.390 6x6 BB
160 611PLN
- ≈ 37 900 EUR
- ≈ 44 127 USD

Komentarze