IVECO EuroCargo ML 80 E 21 Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Chassis |
| Cab type | 2-berth without sleeping |
| Wheelbase | 4815 mm |
| Engine model | Tector 6 |
| Environmental standard | EURO III |
| Potencia | 5880 cm3 |
| Engine power | 210 bhp |
| Torque | 680 Nm |
| Engine type | Diesel |
| Pressurization | turbine |
| Number of cylinders | 6 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | 4x2 |
| Amount of gear | 6 |
| Transmission type | Manual |
| Type front suspension | Spring |
| Type rear suspension | Spring |
| Front brake | Disc |
| Rear brake | Disc |
| Fuel tank capacity | 115 l |
| Gross vehicle weight | 8000 kg |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "IVECO EuroCargo ML 80 E 21 - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Iveco Eurocargo 80EL18 E5 Super Stan UNIKAT !!!
125 343PLN
- ≈ 29 616 EUR
- ≈ 34 539 USD




IVECO Eurocargo ML75E18
16 082PLN
Cena bez VAT
- ≈ 3 800 EUR
- ≈ 4 431 USD





Iveco EuroCargo CNG
395 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 93 323 EUR
- ≈ 108 837 USD





IVECO Eurocargo 190-280L E6 4x2 / Refrigerator / Dhollandia DHSM.20 tail lift / 21 pallets
173 524PLN
Cena bez VAT
- ≈ 41 000 EUR
- ≈ 47 816 USD





Iveco Eurocargo 100e18 rama do zabudowy 6,4m poduszka klima
39 500PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 332 EUR
- ≈ 10 883 USD





Iveco EUROCARGO 180E25 / Euro 6 / 4X2 / SKRZYNIOWY 7,5m + HDS HYVA HB150X UDŹWIG 5 200KG / STEROWNIE / RADIOWE / ROTATOR / AUTOMAT
185 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 43 708 EUR
- ≈ 50 974 USD





Iveco Eurocargo 120EL19PE6
69 000PLN
- ≈ 16 302 EUR
- ≈ 19 012 USD





IVECO Eurocargo 190-280L 19t E6 / ATP/FRC to 2025 / Lamberet Refrigerator 22 pallets
179 872PLN
Cena bez VAT
- ≈ 42 500 EUR
- ≈ 49 565 USD





IVECO Eurocargo 140-190 4x2 E6 / Meat hook refrigerator / Dhollandia carcass elevator / Carrier Supra 850
115 118PLN
Cena bez VAT
- ≈ 27 200 EUR
- ≈ 31 722 USD





IVECO Eurocargo 160E21 / Only 11 thousand km!!! / Box 18 EPAL
119 350PLN
Cena bez VAT
- ≈ 28 200 EUR
- ≈ 32 888 USD





IVECO Eurocargo 100-190 4x2 E6 / Refrigerator / Dhollandia 1.5 T
119 350PLN
Cena bez VAT
- ≈ 28 200 EUR
- ≈ 32 888 USD





Iveco EuroCargo 100 100E18 / ADR / 1 Owner
71 525PLN
- ≈ 16 900 EUR
- ≈ 19 709 USD





IVECO Eurocargo 190el25 EEV / 55 tho. km !!! / Refrigerator 21 EPAL / Carrier Supra 950 - 425 h
126 969PLN
Cena bez VAT
- ≈ 30 000 EUR
- ≈ 34 987 USD





Iveco Eurocargo 190/280L Iveco z windą
129 000PLN
- ≈ 30 478 EUR
- ≈ 35 544 USD





Iveco 80E22 Eurocargo
24 477PLN
Cena bez VAT
- ≈ 5 783 EUR
- ≈ 6 744 USD





IVECO EUROCARGO 180E280+ FASSI 155AC TOP!!!





Iveco Euro Cargo 80-160L WC Serwis TOI TOI 2017r
119 900PLN
- ≈ 28 328 EUR
- ≈ 33 037 USD





iveco EUROCARGO 80EL16/ZS
37 043,75PLN
- ≈ 8 752 EUR
- ≈ 10 207,02 USD





Iveco Eurocargo 140E22 euro6 kurierka kontener
75 000PLN
- ≈ 17 720 EUR
- ≈ 20 665 USD





IVECO EUROCARGO 120-190 / 7.5M PLATFORM / GALVANIZED
-3,8%
75 334PLN
Cena bez VAT
- ≈ 17 800 EUR
- ≈ 20 759 USD



IVECO EUROCARGO EURO 6 KATALIZATOR TŁUMIK NOWY 5801833244
7 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 654 EUR
- ≈ 1 928 USD



NOWA Osłona katalizatora Iveco Eurocargo euro 6 pokrywa
300PLN
Cena bez VAT
- ≈ 71 EUR
- ≈ 82 USD

ZDERZAK IVECO EURO CARGO NOWY MODEL NISKI NR 924
900PLN
Cena bez VAT
- ≈ 213 EUR
- ≈ 248 USD

ZDERZAK IVECO EURO CARGO EUROCARGO STARY MODEL
780PLN
Cena bez VAT
- ≈ 184 EUR
- ≈ 214 USD

ZDERZAK IVECO EUROCARGO EURO CARGO NISKI EURO 6
1 050PLN
Cena bez VAT
- ≈ 248 EUR
- ≈ 289 USD

ZDERZAK IVECO EURO CARGO EUROCARGO NR 864
850PLN
Cena bez VAT
- ≈ 201 EUR
- ≈ 234 USD





BELKA ZDERZAK MOCOWANIA IVECO EUROCARGO 5802839249 CHWALIM116
1 500PLN
Cena bez VAT
- ≈ 354 EUR
- ≈ 412 USD





ZDERZAK IVECO EUROCARGO NOWY ORYGINAŁ NISKI 2997370 CHWALIM116
700PLN
Cena bez VAT
- ≈ 165 EUR
- ≈ 192 USD




BLENDA IVECO EUROCARGO ORYGINAŁ CHWALIM116
500PLN
Cena bez VAT
- ≈ 118 EUR
- ≈ 137 USD





IVECO EUROCARGO
3 766PLN
Cena bez VAT
- ≈ 890 EUR
- ≈ 1 037 USD




KONSOLA IVECO EUROCARGO EURO6
2 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 473 EUR
- ≈ 551 USD





IVECO F4AE3481D IVECO EUROCARGO truck


IVECO F4AE0481A TECTOR IVECO EUROCARGO 3.9 TECTOR


IVECO F4AE0681E IVECO EUROCARGO F4AE0681E truck





IVECO F4AE3681A IVECO EUROCARGO F4AE3681A truck


IVECO F4AE3481D IVECO EUROCARGO truck





IVECO F4AE0681 B IVECO EuroCargo I-III



IVECO F4AE0481C IVECO EUROCARGO F4AE0481C truck





IVECO 8060.45B IVECO Eurocargo 6.0





IVECO oryginał Eurocargo
120PLN
Cena bez VAT
- ≈ 28 EUR
- ≈ 32 USD
Komentarze