IVECO EuroCargo ML 75 E 13 Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Chassis |
| Cab type | 2-berth without sleeping |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Engine model | Tector 4 |
| Environmental standard | EURO III |
| Potencia | 3920 cm3 |
| Engine power | 129 bhp |
| Torque | 430 Nm |
| Engine type | Diesel |
| Number of cylinders | 4 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | 4x2 |
| Amount of gear | 5 |
| Transmission type | Manual |
| Type front suspension | Spring |
| Type rear suspension | Spring |
| Front brake | Disc |
| Rear brake | Disc |
| Fuel tank capacity | 90 l |
| Gross vehicle weight | 7500 kg |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "IVECO EuroCargo ML 75 E 13 - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





IVECO Eurocargo 140-190 4x2 E6 / Meat hook refrigerator / Dhollandia carcass elevator / Carrier Supra 850
116 344PLN
Cena bez VAT
- ≈ 27 200 EUR
- ≈ 31 389 USD





IVECO EUROCARGO 120-250 NOWY PLANDEKA WINDA 18 PALET WEBASTO KLIMATYZACJA TEMPOMAT LEDY PNEUMATYKA AUTOMAT 250KM
384 921PLN
Cena bez VAT
- ≈ 89 990 EUR
- ≈ 103 850 USD





Iveco EUROCARGO 120E18 * HMF 403 K1 * TOPZUSTAND
100 090PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 400 EUR
- ≈ 27 004 USD





Iveco EUROCARGO 110-250* PLATFORM 4,60 m* 4x4
179 222PLN
Cena bez VAT
- ≈ 41 900 EUR
- ≈ 48 353 USD





Iveco EUROCARGO 100E19 +PK 7001 H + FUNK * TOPZUSTAND
196 331PLN
Cena bez VAT
- ≈ 45 900 EUR
- ≈ 52 969 USD





Iveco EUROCARGO 100E19 +PK 7001 H + FUNK * TOPZUSTAND
196 331PLN
Cena bez VAT
- ≈ 45 900 EUR
- ≈ 52 969 USD





Iveco EUROCARGO 120E18 * HMF 403 K1 * TOPZUSTAND
100 090PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 400 EUR
- ≈ 27 004 USD





Iveco EUROCARGO 160E28 RAMA DO ZABUDOWY/ LAWETA / MANUAL /
48 585PLN
Cena bez VAT
- ≈ 11 359 EUR
- ≈ 13 108 USD





IVECO Eurocargo 160E21 / Only 11 thousand km!!! / Box 18 EPAL
120 622PLN
Cena bez VAT
- ≈ 28 200 EUR
- ≈ 32 543 USD




IVECO Eurocargo ML75E18
16 254PLN
Cena bez VAT
- ≈ 3 800 EUR
- ≈ 4 385 USD





IVECO EUROCARGO 160 E22 / WYWROTKA 3 STRONNA / HYDROBURTA / BORDMATIC / EURO 5 EEV
139 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 32 496 EUR
- ≈ 37 501 USD





IVECO EUROCARGO 160E25 E6 / FIRANKA - 6 m / SOLÓWKA / WINDA ZAŁADOWCZA / AUTOMAT /
68 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 897 EUR
- ≈ 18 345 USD





IVECO / EUROCARGO 190EL32 / Wywrotka + HDS / HYDROBURTA / BORDMATIC / 3 STRONNY KIPPER - 3.5 M / EURO 6
199 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 46 523 EUR
- ≈ 53 688 USD



Iveco EuroCargo CNG
395 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 92 345 EUR
- ≈ 106 567 USD





IVECO EUROCARGO 180E280+ FASSI 155AC TOP!!!
85 547PLN
- ≈ 20 000 EUR
- ≈ 23 080 USD





IVECO Eurocargo 100-190 4x2 E6 / Refrigerator / Dhollandia 1.5 T
120 622PLN
Cena bez VAT
- ≈ 28 200 EUR
- ≈ 32 543 USD





Iveco EuroCargo 100 100E18 / ADR / 1 Owner
79 987PLN
- ≈ 18 700 EUR
- ≈ 21 580 USD





IVECO Eurocargo 160-280 GLOB E6 Tarpaulin / GVW 16 tons
149 708PLN
Cena bez VAT
- ≈ 35 000 EUR
- ≈ 40 390 USD





IVECO Eurocargo 190el25 EEV / 55 tho. km !!! / Refrigerator 21 EPAL / Carrier Supra 950 - 425 h
128 321PLN
Cena bez VAT
- ≈ 30 000 EUR
- ≈ 34 620 USD





Iveco Eurocargo 120EL19PE6
75 000PLN
- ≈ 17 534 EUR
- ≈ 20 234 USD




KONSOLA IVECO EUROCARGO EURO6
2 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 468 EUR
- ≈ 540 USD





IVECO EUROCARGO
9 500PLN
Cena z VAT
- ≈ 2 221 EUR
- ≈ 2 563 USD





IVECO F4AE3481D IVECO EUROCARGO truck


IVECO F4AE0481A TECTOR IVECO EUROCARGO 3.9 TECTOR


IVECO F4AE0681E IVECO EUROCARGO F4AE0681E truck





IVECO F4AE3681A IVECO EUROCARGO F4AE3681A truck


IVECO F4AE3481D IVECO EUROCARGO truck





IVECO F4AE0681 B IVECO EuroCargo I-III



IVECO EUROCARGO EURO 6 KATALIZATOR TŁUMIK NOWY 5801833244
7 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 637 EUR
- ≈ 1 889 USD


IVECO F4AE3481D IVECO EUROCARGO truck





IVECO F4AE3681A IVECO EUROCARGO F4AE3681A truck



IVECO F4AE0481C IVECO EUROCARGO F4AE0481C truck





IVECO 8060.45B IVECO Eurocargo 6.0

ZDERZAK IVECO EURO CARGO EUROCARGO STARY MODEL
780PLN
Cena bez VAT
- ≈ 182 EUR
- ≈ 210 USD

ZDERZAK IVECO EURO CARGO EUROCARGO NR 864
850PLN
Cena bez VAT
- ≈ 199 EUR
- ≈ 229 USD

ZDERZAK IVECO EUROCARGO EURO CARGO NISKI EURO 6
1 050PLN
Cena bez VAT
- ≈ 245 EUR
- ≈ 282 USD

ZDERZAK IVECO EURO CARGO NOWY MODEL NISKI NR 924
900PLN
Cena bez VAT
- ≈ 210 EUR
- ≈ 242 USD





IVECO oryginał Eurocargo
120PLN
Cena bez VAT
- ≈ 28 EUR
- ≈ 32 USD

IVECO Eurocargo Używane do regeneracji 0445120007
171PLN
VAT 23%
- ≈ 40 EUR
- ≈ 46 USD


Komentarze