IVECO Daily 29L9 Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
O IVECO Daily 29L9
IVECO Daily 29L9 to niezawodny i wydajny minibus, wyposażony w solidny silnik diesla o mocy 105 KM. W połączeniu z 6-biegową manualną skrzynią biegów zapewnia płynną jazdę i optymalne osiągi w przewozie pasażerów na obszarach miejskich i regionalnych. Przemyślana konstrukcja obejmuje napęd na tylne koła oraz przestronne wnętrze, gwarantując maksymalny komfort dla pasażerów i kierowców. Zbudowany zgodnie z rygorystycznymi standardami trwałości, IVECO Daily 29L9 charakteryzuje się doskonałą wydajnością paliwową, co czyni go opłacalnym wyborem dla publicznych i prywatnych usług transportowych. Dzięki solidnej konstrukcji i zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa zapewnia niezawodne działanie w różnych warunkach eksploatacji.
To może być dla ciebie interesujące:
| Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Minibus |
| The length of the car | 5077 mm |
| The width of the car | 1996 mm |
| The height of the car | 2260 mm |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Environmental standard | EURO III |
| Potencia | 2798 cm3 |
| Engine power | 105 bhp |
| Torque | 250 Nm |
| With turnover | 2000 min-1 |
| Engine type | Diesel |
| Pressurization | turbine |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 4 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | Rear wheel drive |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 6 |
| Fuel tank capacity | 70 l |
| Payload | 1225 kg |
| Length of cargo area (platform) | 2600 mm |
| Curb vehicle weight | 1975 kg |
| Gross vehicle weight | 3200 kg |
| Total weight with trailer | 6000 kg |
| Tyre dimension | 205/70 R15 |
| Torque at rpm | 2000 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "IVECO Daily 29L9 - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Iveco Daily - 21 places
159 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 37 469 EUR
- ≈ 43 725 USD





Iveco Kapena - 35 places
119 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 28 043 EUR
- ≈ 32 725 USD





IVECO / DAILY / 50C18 / SPROWADZONY / KLIMA / 86tys.km !!! /
249 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 58 678 EUR
- ≈ 68 476 USD





IVECO / KAPENA / EURO6 / MANUAL / KLIMATYZACJA / SPROWADZONY / 116500 KM
239 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 56 322 EUR
- ≈ 65 726 USD





Iveco Daily
299 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 70 461 EUR
- ≈ 82 226 USD





Iveco Crossway
900 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 212 090 EUR
- ≈ 247 504 USD





Iveco Crossway LE
180 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 42 418 EUR
- ≈ 49 500 USD





Iveco Crossway LE
420 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 98 975 EUR
- ≈ 115 501 USD





Iveco Crossway
125 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 29 457 EUR
- ≈ 34 375 USD





Iveco Crossway
780 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 183 811 EUR
- ≈ 214 503 USD





Iveco Crossway org. przebieg 166 tkm *EURO6* Intouro
386 950PLN
- ≈ 91 187 EUR
- ≈ 106 413 USD





Iveco Daily 70C21
629 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 148 227 EUR
- ≈ 172 977 USD





Iveco Daily
529 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 124 662 EUR
- ≈ 145 478 USD





Iveco Crossway // Winda // Intouro, Evadys
459 000PLN
- ≈ 108 166 EUR
- ≈ 126 227 USD





Iveco Daily
549 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 129 375 EUR
- ≈ 150 978 USD





Iveco Mercus Daily City
679 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 160 010 EUR
- ≈ 186 728 USD





Iveco Daily
629 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 148 227 EUR
- ≈ 172 977 USD





Iveco Crossway LE
54 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 12 725 EUR
- ≈ 14 849 USD





Iveco APTINEO 65J17 / SPROWADZONE / 34 MIEJSCA/ EURO 5
118 000PLN
- ≈ 27 807 EUR
- ≈ 32 450 USD





Iveco Aptineo / mała klima / 28 miejsc / winda / CENA: 67500 zł netto
67 500PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 907 EUR
- ≈ 18 563 USD
Komentarze