FAW CA4180P66K2A 8,6TDi (350 Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Wheelbase | 3400 mm |
| Cab type | 2-berth with 1 sleeping |
| Length of the tractor | 5930 mm |
| Tractor width | 2495 mm |
| Height of the tractor | 3560 mm |
| Engine model | CA6DL2-35E3 |
| Environmental standard | EURO II |
| Potencia | 8600 cm3 |
| Engine power | 350 bhp |
| Torque | 1500 Nm |
| Engine type | Diesel |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 6 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | 4x2 |
| Amount of gear | 6 |
| Transmission type | Manual |
| Fuel tank capacity | 400 l |
| Maximum speed | 99 km/h |
| Curb vehicle weight | 6805 kg |
| The load on the front axle | 11000 kg |
| Engine power at rpm | 2100 min-1 |
| Torque at rpm | 1400 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Komentarze