DAF XF 105 - dane techniczne i wymiary

DAF XF 105 jest to wszechstronny i niezawodny pojazd, który zdobył dużą popularność wśród kierowców i firm transportowych.
Jego mocny silnik o pojemności 12,9 litra generuje imponujące 460 koni mechanicznych, co pozwala na sprawną jazdę zarówno na długich trasach, jak i w trudnym terenie. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak układ SCR do redukcji emisji spalin, XF 105.460 spełnia również rygorystyczne normy dotyczące ochrony środowiska.
Ten model charakteryzuje się również wygodą i funkcjonalnością kabiny. Przestronne wnętrze oferuje kierowcy komfortową przestrzeń do pracy i wypoczynku. Dodatkowo, zaawansowane systemy bezpieczeństwa i asystencji kierowcy, takie jak ABS czy ESP, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas podróży. Poniżej przedstawiamy specyfikację modelu 105.460
Specyfikacja modelu DAF XF 105.460:
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Pojemność | 12 902 dm3 |
| Moc maksymalna [kW (KM)] przy obrotach 1900[obr./min] | 340 kW (460 KM) |
| Silnik | Paccar MX 340 rzędowy, 4-suwowy, 6-cylindrowy |
| Moment obrotowy | 2300 Nm/1000-1400 obr./min |
| Skrzynia biegów | AS Tronic zautomatyzowana, dwunastobiegowa z biegami pełzającymi |
| Kofiguracja osi | 4x2 |
| Norma emisji spalin | Euro 5 |
| Kabina | Super Space Cab |
| Rozstaw osi | 3800 mm |
| Długość całkowita | 6,16 m |
| Masa całkowita | 8 317 kg |
| DMC | 40 000 kg |
| Zbiornik paliwa | 850 + 430 |
| Zbiornik AdBlue | 75 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "DAF XF 105 - dane techniczne i wymiary"
Ostatnio dodane





DAF XF 105.460
35 000PLN
- ≈ 8 248 EUR
- ≈ 9 625 USD





DAF XF 105 460 * EURO 5 * MANUAL* 2013 * STANDARD * SP
58 134PLN
- ≈ 13 700 EUR
- ≈ 15 987 USD





DAF XF 105 460 * EURO 6 * MANUAL* 2014 * STANDARD *SUP
56 437PLN
- ≈ 13 300 EUR
- ≈ 15 520 USD





DAF XF 105 460
45 404PLN
- ≈ 10 700 EUR
- ≈ 12 486 USD





DAF XF 105 460
152 337PLN
Cena bez VAT
- ≈ 35 900 EUR
- ≈ 41 894 USD





DAF XF105.510
89 111PLN
Cena bez VAT
- ≈ 21 000 EUR
- ≈ 24 506 USD





DAF XF105.410
74 259PLN
- ≈ 17 500 EUR
- ≈ 20 422 USD




DAF XF105.510
93 354PLN
Cena bez VAT
- ≈ 22 000 EUR
- ≈ 25 673 USD





DAF XF 105.410
86 989PLN
Cena bez VAT
- ≈ 20 500 EUR
- ≈ 23 923 USD





DAF XF 105.480





DAF XF105.410 Manual
40 312PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 500 EUR
- ≈ 11 086 USD





DAF XF 105 410 Space Cab / Euro 5 ATe / 656 dkm / NL Truck / APK TUV 12-26
61 104PLN
Cena bez VAT
- ≈ 14 400 EUR
- ≈ 16 804 USD





DAF 105 XF 460 (BOITE MANUELLE / MANUAL GEARBOX)
43 494PLN
Cena bez VAT
- ≈ 10 250 EUR
- ≈ 11 961 USD
DAF XF 105 460
44 555PLN
Cena bez VAT
- ≈ 10 500 EUR
- ≈ 12 253 USD





DAF XF 105.410 2013! RETARDER, FRIGO
58 983PLN
Cena bez VAT
- ≈ 13 900 EUR
- ≈ 16 221 USD





DAF XF 105.460
33 098PLN
Cena bez VAT
- ≈ 7 800 EUR
- ≈ 9 102 USD





DAF XF 105.460 RETARDER, 2X FUEL TANK, FRIGO
55 121PLN
Cena bez VAT
- ≈ 12 990 EUR
- ≈ 15 159 USD





DAF XF105 Tractor unit





DAF XF105.460 SuperSpaceCab ATE Euro5 EEV Intarder APK/MOT/TÜV 2027 april
58 346PLN
Cena bez VAT
- ≈ 13 750 EUR
- ≈ 16 045 USD





DAF XF 105 530
152 337PLN
Cena bez VAT
- ≈ 35 900 EUR
- ≈ 41 894 USD



Komentarze