Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Podmiejski autobus TOYOTA Coaster

podmiejski autobus TOYOTA Coaster

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: podmiejski autobus TOYOTA Coaster

  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
MarkaTOYOTA
Rok produkcji2016
Przebieg40000 km
Data pierwszej rejestracji2016-00-00
Waga netto4800 kg
Waga ogólna5670 kg
Kolorpomarańczowy
Silnik/transmisja
Rodzaj paliwadiesel
Cylindry w silniku6
Podwozie/zawieszenie
Zawieszeniehydrauliczne
Liczba osi2-osiowy
Kabina/wnętrze
Szyberdach
Światła przeciwmgielne
Elektryczne szyby
Klimatyzator
Hydrauliczny układ hamulcowy
Liczba miejsc23
TV
Video

Opis

Naszym celem jest dostarczanie klientom niezawodnych TOYOTA Coaster podmiejski autobus, które uzupełniają ich potrzeby transportowe na drodze.

Pojazd wyprodukowany w 2016. Znajduje się w Minhang District, Chiny. Główne szczegóły techniczne są następujące. Waga netto to 4800 kg. Waga ogólna pojazdu: 5670 kg. 40000 km to odległość przebyta przez pojazd. Jego jednostka napędowa posiada: rodzaj paliwa: diesel, cylindry w silniku: 6. Układ podwozia / zawieszenia jest następujący: zawieszenie: hydrauliczne, liczba osi: 2-osiowy. Opis projektu w kabinie: szyberdach, światła przeciwmgielne, elektryczne szyby, klimatyzator, hydrauliczny układ hamulcowy, liczba miejsc: 23, TV, video. Kolor pojazdu: pomarańczowy. Przedmiot kosztuje 9939 Euro.

Z tysiącami pojazdów umieszczonych na Truck1 Polska, wybranie jednego z TOYOTA Coaster podmiejski autobus nie sprawi Ci żadnego problemu.

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.