Temsa Tourmalin 12 crossway intouro recreo Podmiejski autobus - Truck1, ID: 10565976
Znajdź TEMSAPrzejdź do ogłoszeń TEMSA
Zobacz produkty na stanie
Ogłoszenie Podmiejski autobus Temsa Tourmalin 12 crossway intouro recreo nie jest już dostępne, ale znaleźliśmy podobne oferty (20)
Podobne oferty:
Temsa Tourmalin Light 12 crossway intouro recreo - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Temsa Tourmalin Light 12 crossway intouro recreo - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Temsa Tourmalin Light 12 crossway intouro recreo - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Temsa Tourmalin Light 12 crossway intouro recreo - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Temsa Tourmalin Light 12 crossway intouro recreo - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (23)

Temsa Tourmalin Light 12 crossway intouro recreo

Podmiejski autobus
2007359000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.

19 950PLN

  • ≈ 4 616 EUR
  • ≈ 5 365 USD
2007359000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Temsa Tourmalin 12m 2 szt Klima crossway intouro recreo - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Temsa Tourmalin 12m 2 szt Klima crossway intouro recreo - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Temsa Tourmalin 12m 2 szt Klima crossway intouro recreo - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Temsa Tourmalin 12m 2 szt Klima crossway intouro recreo - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Temsa Tourmalin 12m 2 szt Klima crossway intouro recreo - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (28)

Temsa Tourmalin 12m 2 szt Klima crossway intouro recreo

Podmiejski autobus
2011289000 kmLiczba miejsc: 60
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.

99 950PLN

  • ≈ 23 129 EUR
  • ≈ 26 883 USD
2011289000 kmLiczba miejsc: 60
Polska, Korczyn
Temsa Tourmalin 12 *KLIMA*Winda* Crossway,Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Temsa Tourmalin 12 *KLIMA*Winda* Crossway,Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Temsa Tourmalin 12 *KLIMA*Winda* Crossway,Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Temsa Tourmalin 12 *KLIMA*Winda* Crossway,Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Temsa Tourmalin 12 *KLIMA*Winda* Crossway,Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (36)

Temsa Tourmalin 12 *KLIMA*Winda* Crossway,Intouro

Podmiejski autobus
2011258000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.

99 950PLN

  • ≈ 23 129 EUR
  • ≈ 26 883 USD
2011258000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Temsa Tourmalin 12m Klima crossway intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Temsa Tourmalin 12m Klima crossway intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Temsa Tourmalin 12m Klima crossway intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Temsa Tourmalin 12m Klima crossway intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Temsa Tourmalin 12m Klima crossway intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (50)

Temsa Tourmalin 12m Klima crossway intouro

Podmiejski autobus
2011309000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.

99 950PLN

  • ≈ 23 129 EUR
  • ≈ 26 883 USD
2011309000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Temsa Tourmalin 12m 289kkm *KLIMA* Crossway,Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Temsa Tourmalin 12m 289kkm *KLIMA* Crossway,Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Temsa Tourmalin 12m 289kkm *KLIMA* Crossway,Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Temsa Tourmalin 12m 289kkm *KLIMA* Crossway,Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Temsa Tourmalin 12m 289kkm *KLIMA* Crossway,Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (50)

Temsa Tourmalin 12m 289kkm *KLIMA* Crossway,Intouro

Podmiejski autobus
2011289000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.

94 950PLN

  • ≈ 21 972 EUR
  • ≈ 25 538 USD
2011289000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Temsa Tourmalin 12m 144tys km KLIMA crossway intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Temsa Tourmalin 12m 144tys km KLIMA crossway intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Temsa Tourmalin 12m 144tys km KLIMA crossway intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Temsa Tourmalin 12m 144tys km KLIMA crossway intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Temsa Tourmalin 12m 144tys km KLIMA crossway intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Temsa Tourmalin 12m 144tys km KLIMA crossway intouro

Podmiejski autobus
2013144000 kmEuro 5Liczba miejsc: 59
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.

124 900PLN

  • ≈ 28 902 EUR
  • ≈ 33 593 USD
2013144000 kmEuro 5Liczba miejsc: 59
Polska, Korczyn
Mercedes-Benz Intouro 12 m crossway recreo, - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Mercedes-Benz Intouro 12 m crossway recreo, - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Mercedes-Benz Intouro 12 m crossway recreo, - Podmiejski autobus: zdjęcie 3

Mercedes-Benz Intouro 12 m crossway recreo,

Podmiejski autobus
2010412000 kmLiczba miejsc: 60
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.

84 950PLN

  • ≈ 19 658 EUR
  • ≈ 22 848 USD
2010412000 kmLiczba miejsc: 60
Polska, Korczyn
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys*

Podmiejski autobus
2013484000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.
Cena na zapytanie
2013484000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro*

Podmiejski autobus
2014391000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.

114 950PLN

  • ≈ 26 600 EUR
  • ≈ 30 917 USD
2014391000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (19)

Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys*

Podmiejski autobus
2014390000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.

114 900PLN

  • ≈ 26 588 EUR
  • ≈ 30 903 USD
2014390000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Temsa Tourmalin - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Temsa Tourmalin - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Temsa Tourmalin - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Temsa Tourmalin - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Temsa Tourmalin - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (50)

Temsa Tourmalin

Podmiejski autobus
613453 kmEuro 5Liczba miejsc: 52
Włochy, -
Opublikowane: 6d.

3 673PLN

Aukcja
  • ≈ 850 EUR
  • ≈ 987 USD
613453 kmEuro 5Liczba miejsc: 52
Włochy, -
Formularz kontaktowy
Temsa Tourmalin - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Temsa Tourmalin - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Temsa Tourmalin - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Temsa Tourmalin - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Temsa Tourmalin - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (50)

Temsa Tourmalin

Podmiejski autobus
498786 kmEuro 5Liczba miejsc: 53
Włochy, -
Opublikowane: 1d.

3 673PLN

Aukcja
  • ≈ 850 EUR
  • ≈ 987 USD
498786 kmEuro 5Liczba miejsc: 53
Włochy, -
Formularz kontaktowy
TEMSA TOURMALIN LIGHT 12 - Podmiejski autobus: zdjęcie 1

TEMSA TOURMALIN LIGHT 12

Podmiejski autobus
2010275000 kmEuro 5
Polska, Bodzentyn

68 710PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 900 EUR
  • ≈ 18 480 USD
2010275000 kmEuro 5
Polska, Bodzentyn
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Iveco* x3 - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Iveco* x3 - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Iveco* x3 - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Iveco* x3 - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Iveco* x3 - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (33)

Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Iveco* x3

Podmiejski autobus
2014376000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.

114 950PLN

  • ≈ 26 600 EUR
  • ≈ 30 917 USD
2014376000 kmLiczba miejsc: 61
Polska, Korczyn
Temsa TOURMALIN LIGHT 12 / SPROWADZONA Z FRANCJI - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Temsa TOURMALIN LIGHT 12 / SPROWADZONA Z FRANCJI - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Temsa TOURMALIN LIGHT 12 / SPROWADZONA Z FRANCJI - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Temsa TOURMALIN LIGHT 12 / SPROWADZONA Z FRANCJI - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Temsa TOURMALIN LIGHT 12 / SPROWADZONA Z FRANCJI - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (28)

Temsa TOURMALIN LIGHT 12 / SPROWADZONA Z FRANCJI

Podmiejski autobus
2007365000 kmLiczba miejsc: 56
Polska, Bodzentyn

28 000PLN

  • ≈ 6 479 EUR
  • ≈ 7 530 USD
2007365000 kmLiczba miejsc: 56
Polska, Bodzentyn
Irisbus EVADYS ,Crossway , Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Irisbus EVADYS ,Crossway , Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Irisbus EVADYS ,Crossway , Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Irisbus EVADYS ,Crossway , Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Irisbus EVADYS ,Crossway , Intouro - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (26)

Irisbus EVADYS ,Crossway , Intouro

Podmiejski autobus
2009530000 kmLiczba miejsc: 65
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.

109 950PLN

  • ≈ 25 443 EUR
  • ≈ 29 572 USD
2009530000 kmLiczba miejsc: 65
Polska, Korczyn
Temsa TOURMALIN LIGHT 13 / EURO 5 / SPROWADZONA - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Temsa TOURMALIN LIGHT 13 / EURO 5 / SPROWADZONA - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Temsa TOURMALIN LIGHT 13 / EURO 5 / SPROWADZONA - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Temsa TOURMALIN LIGHT 13 / EURO 5 / SPROWADZONA - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Temsa TOURMALIN LIGHT 13 / EURO 5 / SPROWADZONA - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (36)

Temsa TOURMALIN LIGHT 13 / EURO 5 / SPROWADZONA

Podmiejski autobus
2010253000 kmEuro 5Liczba miejsc: 64
Polska, Bodzentyn

68 000PLN

  • ≈ 15 735 EUR
  • ≈ 18 289 USD
2010253000 kmEuro 5Liczba miejsc: 64
Polska, Bodzentyn
Iveco Crossway // Winda // Intouro, Evadys - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Iveco Crossway // Winda // Intouro, Evadys - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Iveco Crossway // Winda // Intouro, Evadys - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Iveco Crossway // Winda // Intouro, Evadys - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Iveco Crossway // Winda // Intouro, Evadys - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (28)

Iveco Crossway // Winda // Intouro, Evadys

Podmiejski autobus
2019439000 kmLiczba miejsc: 62
Polska, Korczyn
Opublikowane: 9h.

419 000PLN

  • ≈ 96 959 EUR
  • ≈ 112 697 USD
2019439000 kmLiczba miejsc: 62
Polska, Korczyn
Temsa TOURMALIN LIGHT 13 / SPROWADZONA / EURO 5 / KLIMA - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Temsa TOURMALIN LIGHT 13 / SPROWADZONA / EURO 5 / KLIMA - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Temsa TOURMALIN LIGHT 13 / SPROWADZONA / EURO 5 / KLIMA - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Temsa TOURMALIN LIGHT 13 / SPROWADZONA / EURO 5 / KLIMA - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Temsa TOURMALIN LIGHT 13 / SPROWADZONA / EURO 5 / KLIMA - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (22)

Temsa TOURMALIN LIGHT 13 / SPROWADZONA / EURO 5 / KLIMA

Podmiejski autobus
2010191000 kmLiczba miejsc: 64
Polska, Bodzentyn

118 000PLN

  • ≈ 27 306 EUR
  • ≈ 31 738 USD
2010191000 kmLiczba miejsc: 64
Polska, Bodzentyn
Temsa TOURMALIN LIGHT 13/SPROWADZONA / EURO 5 / WEBASTO - Podmiejski autobus: zdjęcie 1
Temsa TOURMALIN LIGHT 13/SPROWADZONA / EURO 5 / WEBASTO - Podmiejski autobus: zdjęcie 2
Temsa TOURMALIN LIGHT 13/SPROWADZONA / EURO 5 / WEBASTO - Podmiejski autobus: zdjęcie 3
Temsa TOURMALIN LIGHT 13/SPROWADZONA / EURO 5 / WEBASTO - Podmiejski autobus: zdjęcie 4
Temsa TOURMALIN LIGHT 13/SPROWADZONA / EURO 5 / WEBASTO - Podmiejski autobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (33)

Temsa TOURMALIN LIGHT 13/SPROWADZONA / EURO 5 / WEBASTO

Podmiejski autobus
2010278000 kmEuro 5Liczba miejsc: 64
Polska, Bodzentyn

58 000PLN

  • ≈ 13 421 EUR
  • ≈ 15 599 USD
2010278000 kmEuro 5Liczba miejsc: 64
Polska, Bodzentyn

Podmiejski autobus Temsa Tourmalin 12 crossway intouro recreo

Zobacz podobne
Ten produkt jest niedostępny
Podmiejski autobus Temsa Tourmalin 12 crossway intouro recreo: zdjęcie 1

Mamy inne ogłoszenia, podobne do tego towaru.

Zobacz produkty na stanie
zoom in
Podmiejski autobus Temsa Tourmalin 12 crossway intouro recreo: zdjęcie 1
See what's in stock now
SPRZEDANE

Sprzedawca nie podał ceny.

To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.

Marka

Rok produkcji

Przebieg

258000 km
Lokalizacja

Polska, KORCZYN 29B 26-067 STRAWCZYN, Poland
Silnik/transmisja
pojemność silnika

6692 cc
moc silnika

293 hp
skrzynia biegów

ręczna
Podwozie/zawieszenie
liczba osi

2-osiowy
Kabina/wnętrze
liczba miejsc

61

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

SPRZEDANE

Sprzedawca nie podał ceny.

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie oraz przetwarzanie swoich danych osobowych. Dowiedz się więcej
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - AUTOBUSY DVL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ