Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Minibus, mikrobus Mercedes-Benz Sprinter 315CDi Supper Maxi

minibus, mikrobus Mercedes-Benz Sprinter 315CDi Supper Maxi

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: minibus, mikrobus Mercedes-Benz Sprinter 315CDi Supper Maxi

  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
MarkaMERCEDES-BENZ
ModelSprinter 315CDi Supper Maxi
Rok produkcji2008
Przebieg246000 km
VIN08058
Silnik/transmisja
Rodzaj paliwadiesel
Pojemność silnika2148 cc
Moc silnika147 hp
Skrzynia biegówautomatyczna
Podwozie/zawieszenie
ABS
Kabina/wnętrze
Elektryczne szyby
Centralny zamek
Klimatyzator
Cruise control
Hydrauliczny układ hamulcowy
Liczba miejsc12
Komputer pokładowy
Opis

Ułatw sobie decyzję o zakupie, wybierając jeden z Mercedes-Benz Sprinter 315CDi Supper Maxi minibus prezentowanych na Truck1 Polska.

Pojazd wyprodukowany w 2008. Jednostka jest dostępna w Radviliškis, Litwa. Całe specyfikacje techniczne są wymienione poniżej. Szacowany przebieg: 246000 km. Silnik-transmisja kombinacja cech: rodzaj paliwa: diesel, pojemność silnika: 2148 cc, moc silnika: 147 hp, skrzynia biegów: automatyczna. Układ podwozia / zawieszenia jest następujący: ABS. Opis projektu w kabinie: elektryczne szyby, centralny zamek, klimatyzator, cruise control, hydrauliczny układ hamulcowy, liczba miejsc: 12, komputer pokładowy. Cena produktu to 7950 Euro.

Z tysiącami pojazdów umieszczonych na Truck1 Polska, wybranie jednego z Mercedes-Benz Sprinter 315CDi Supper Maxi minibus nie sprawi Ci żadnego problemu.


Length: Long (L4)

Height: Raised roof (H2)

Rear wheel drive (RWD)

  • Audio equipment
  • Autonomous heating
  • Personal illumination
  • t1 test archive

    Dodane do ulubionych
    Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.