Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Minibus, mikrobus Ford Transit 2.2 TDCi (100 HK) Kombi Man. 6 trins

minibus, mikrobus Ford Transit 2.2 TDCi (100 HK) Kombi Man. 6 trins

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: minibus, mikrobus Ford Transit 2.2 TDCi (100 HK) Kombi Man. 6 trins

  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
MarkaFORD
ModelTransit 2.2 TDCi (100 HK) Kombi Man. 6 trins
Rok produkcji2012
Przebieg135381 km
VIN35980
Silnik/transmisja
Rodzaj paliwadiesel
Pojemność silnika2198 cc
Moc silnika99 hp
Skrzynia biegówręczna
Kabina/wnętrze
Elektryczne szyby
Centralny zamek
Hydrauliczny układ hamulcowy
Liczba miejsc3
Poduszka powietrzna
Komputer pokładowy
Opis

Jednym z wybranej marki Ford Transit 2.2 TDCi (100 HK) Kombi Man. 6 trins minibus jest gotowy do wzmocnienia pozycji firmy transportowej.

Rok: 2012. Znajduje się w Radviliškis, Litwa. Szczegółowy przegląd znajduje się poniżej. 135381 km to odległość przebyta przez pojazd. Jego jednostka napędowa posiada: rodzaj paliwa: diesel, pojemność silnika: 2198 cc, moc silnika: 99 hp, skrzynia biegów: ręczna. Opis projektu w kabinie: elektryczne szyby, centralny zamek, hydrauliczny układ hamulcowy, liczba miejsc: 3, poduszka powietrzna, komputer pokładowy. Przedmiot kosztuje 3950 Euro.

Z tysiącami pojazdów umieszczonych na Truck1 Polska, wybranie jednego z Ford Transit 2.2 TDCi (100 HK) Kombi Man. 6 trins minibus nie sprawi Ci żadnego problemu.


Length: Short (L1)

Height: Regular (H1)

Front wheel drive (FWD)

  • Available for leasing
  • Autonomous heating
  • t1 test archive

    Dodane do ulubionych
    Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.