Autobusy - używane na sprzedaż - Truck1
Polska - Polski | PLN
00
Logowanie/ Rejestracja
Katalog
Sprzedaj
Umieść ogłoszenie

Autobus to mechaniczny pojazd kołowy z niezależnym źródłem zasilania, wykorzystywany do transportu osób. Autobusy można spotkać na drogach każdego miasta, jak również na autostradach. Są one jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań w transporcie pasażerskim. W przeciągu ostatnich 20 lat nastąpił znaczny rozwój technologii w nich wykorzystywanych.

Autobusy - typy / podział

Ze względu na typ podróży różnią się konstrukcją i układem siedzeń. Wśród autobusów wyróżniamy:

  • miejskie - stworzone z myślą o przewozie dużej ilości osób na krótkim dystansie. Autobusy te różnią się między sobą dodatkowo długością oraz ilością drzwi, jednak najpopularniejszy układ to 2 pary drzwi na człon (w tym przednie mniejsze). Do tego rodzaju zaliczają się następujące modele: Solaris Urbino 12 i 18, Man Lions City i Mercedes Citaro.
  • podmiejskie - stworzone aby zapewnić wyższy komfort jazdy na dłuższych trasach niż w przypadku ich miejskich odpowiedników. Nowsze modele zazwyczaj składają się z niewielkiej sekcji niskopodłogowej umożliwiającej podróż osobą z niepełnosprawnościami i pozostałej wyskopodłogowej części. Do tej rodziny należą: Setra S 418, Volvo 8900 i Man Lions Regio.
  • turystyczne - cechują się najwyższym komfortem jazdy. Są przystosowane do pokonywania długich tras i najczęściej wykorzystywane są przez biura podróży i przewoźników długotystansowych. Do nich zaliczają się m.in: Neoplan Skyliner, Man Lions Coach i Mercedes Turismu.
  • minibusy - najczęściej spotykane są na wsiach i mniejszych miastach. Ich mniejszy rozmiar wiąże się z niższymi kosztami eksploatacji i zakupu. Wśród nich znajdują się: Mercedes Tourline, Volkswagen Crafter i Man TGE Intercity.

Popularni producenci to: Mercedes-Benz, Volvo, Setra, Volkswagen i Ford.

Autobusy - zalety, technologie

Na przestrzeni ostatnich lat nastąpiła rewolucja w metodach zasilania i konstrukcji. Standardem wśród autobusów miejskich stała się niska podłoga. Coraz popularniejsze stają się raki na rowery montowane z tyłu autobusu. Jednak najistotniejsze są nowe metody napędzania. Producenci coraz częściej stawiają na elektryczne, a także wodorowe pojazdy. Najistotniejszą zaletą ich jest brak potrzeby budowy nowej infrastruktury oraz możliwość dogodnego wybrania objazdu co w przypadku pojazdów szynowych jest niemożliwe.

Używane autobusy na sprzedaż w Truck 1 Polska

W Truck1 Polska masz możliwość znalezienia szerokiego wyboru używanych autobusów. Nasza platforma zapewnia niemal bezpośredni kontakt między sprzedającymi a kupującymi, umożliwiając Ci łatwe nawiązanie kontaktu z dealerem (sprzedawcą) poprzez różne dostępne metody, takie jak telefon, formularz kontaktowy, adres e-mail i WhatsApp. Dzięki temu możesz szybko uzyskać potrzebne informacje i omówić szczegóły dotyczące interesującego Cię autobusu. Wybierając używany autobus z Truck1 Polska, możesz cieszyć się oszczędnościami finansowymi. Zakup używanego autobusu może być znacznie bardziej ekonomiczny niż zakup nowego, co jest szczególnie ważne, jeśli masz ograniczony budżet. Nasza platforma oferuje konkurencyjne ceny na używane autobusy, umożliwiając Ci zaoszczędzenie pieniędzy bez konieczności rezygnowania z jakości. Odwiedzając regularnie stronę Truck1 Polska, będziesz na bieżąco z najnowszymi ofertami. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko autobusy, ale także inne maszyny rolnicze i budowlane, które mogą być przydatne w Twojej działalności. Dlatego warto regularnie sprawdzać naszą stronę, aby nie przegapić żadnej interesującej oferty. Kupując używany autobus w Truck1 Polska, masz pewność, że dokonujesz transakcji za pośrednictwem sprawdzonych dealerów. Nasza platforma zapewnia bezpieczne i transparentne środowisko zakupowe, gdzie możesz skontaktować się bezpośrednio z sprzedawcą i negocjować warunki zakupu, a nawet zaproponować własną cenę. Dzięki temu masz większą kontrolę nad procesem zakupu i możesz znaleźć najlepszą ofertę dla siebie. Nie zwlekaj! Sprawdź już teraz ofertę używanych autobusów na Truck1 Polska i znajdź idealny pojazd, który spełni Twoje potrzeby transportowe.
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.