Autobusy - używane na sprzedaż - Truck1

Autobusy


Rodzaj
Zobacz więcej:

Autobus to mechaniczny pojazd kołowy z niezależnym źródłem zasilania, wykorzystywany do transportu osób. Liczba miejsc siedzących jest jednym z kryteriów klasyfikacji autobusów. Przykładowo pojazdy mające 8-16 siedzeń do przewozu pasażerów nazywane są minibusami.

W zależności od przeznaczenia autobusy dzielą się na miejskie, podmiejskie i dalekobieżne. Jednakże podział ten nie jest do końca sztywny, gdyż te same typy mogą być wykorzystane w innym zakresie. Pod tym względem autobusy są klasyfikowane jako modele pasażerskie, szkolne, turystyczne oraz inne.

Najważniejszymi elementami technicznymi autobusu są silnik oraz układ napędowy. W pojazdach tego typu powszechnie stosuje się jednostki benzynowe i silniki Diesla. Obecnie ze względu na przykładanie dużej wagi do kwestii ochrony środowiska coraz więcej producentów zaczyna oferować napędy elektryczne i hybrydowe.

Truck1 to międzynarodowa platforma współpracująca z wiarygodnymi europejskimi dealerami autobusów. Oferty pojazdów dostępne na Truck1 są posortowane według konkretnych kategorii oraz zawierają wszystkie niezbędne informacje. U nas zawsze znajdziesz duży wybór nowych i używanych autobusów od czołowych producentów takich jak Mercedes-Benz, Volvo, Setra, Volkswagen i Ford.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old