Anema Trucks – wiarygodny partner w dziedzinie sprzedaży maszyn ciężarowych


Anema Trucks już ponad 75 lat stabilnie utrzymuje swoją reputację wiarygodnego partnera w dziedzinie sprzedaży używanych samochodów ciężarowych i części zamiennych do nich w Europie, oraz w dostarczaniu szerokiego spektrum usług swoim klientom. Firma została założona w 1937 roku, znajduje się w Alkmaar, niedaleko od lotniska Schiphol (Amsterdam) i zajmuje powierzchnię 40 000 m². Na parkingu naszej firmy zawsze dostępnych jest około 150 używanych samochodów ciężarowych, przyczep, naczep, maszyn budowlanych i części zamiennych do nich, dlatego każdy klient może znaleźć niezbędne maszyny dla swoich potrzeb w każdym zakresie cenowym. Jeśli w danym momencie nie ma niezbędnych maszyn w magazynie, możemy dostarczyć je w najbliższym terminie. Wykwalifikowany zespół firmy «Anema Trucks & Spare Parts» zarządzany przez Kees i Seerp Anema jest zawsze gotowy pomóc przy wyborze maszyn, dać rzeczową radę i gwarantuje usługi na wysokim poziomie.

Dobra reputacja Anema Trucks & Spare Parts między innymi dotyczy także szerokiego spektrum dostarczanych usług: od załatwienia wszystkich niezbędnych dokumentów eksportowych, aż do transportu do drzwi zleceniodawcy. Kupujący może uzyskać konsultację i wsparcie we wszystkich kwestiach, dotyczących kupionych od nas maszyn:

  • Przewóz do miejsca przeznaczenia
  • Częściowy demontaż i dostawa samochodów ciężarowych w kontenerach
  • Nabycie tranzytowych tablic rejestracyjnych, załatwienie dokumentów eksportowych
  • Ubezpieczenie
  • Poszukiwanie maszyn ciężarowych na zamówienie
  • Pomoc z procedurami celnymi

Dobre kontakty z większością firm spedytorskich w portach pozwalają Anema Trucks & Spare Parts zaproponować klientom wyładunek i dostawę sprzedawanych maszyn i części zamiennych drogą morską w najkorzystniejszych cenach.

Dostawa kupionych maszyn do klienta

Podstawowe zadanie firmy – zrobić tak, aby klient był zadowolony ze swojego zakupu i koniecznie wrócił do nas jeszcze raz. Pomagamy naszym klientom c rezerwacją miejsca w hotelu i odbieramy ich z lotniska.

Bedziemy radzi zobaczyć Państwa na Anema Trucks & Spare Parts!

Duży wybór części zamiennych i agregatów (silniki, skrzynie biegów, osie, kabiny, itd)

Komentarze

Sprzedawcy, oznaczone tagiem "Anema"

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.